OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Interaktivní učení s nemocnicí Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov se v prvním týdnu května intenzivně věnovala osvětě o důležitosti hygieny rukou a připojila se tak k celosvětové kampani Světovému dni hygieny rukou. Celý týden byl nabitý edukačními akcemi. Nejprve 3. května proběhl Den hygieny rukou přímo u hlavního vchodu do lůžkové části nemocnice, kde si 67 zájemců mohlo připomenout správnou techniku mytí a kdy si ruce mýt.

Číst dál...

Speciální oběd pro speciální hosty

Klienti Domova Jeřabina, který poskytuje služby osobám s různými potřebami, dostali milé pozvání na oběd, a to ne kdekoliv, ale přímo v oblíbeném Mad Monkey Café v Jihlavě.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov obhájila akreditaci

V současné době je kvalita zdravotní péče stále důležitějším tématem. Pro Nemocnici Pelhřimov je získání akreditace u Spojené akreditační komise klíčem k potvrzení vysokých standardů a bezpečnosti poskytované péče. Akreditace znamená externí hodnocení kvality a udělení certifikátu kvality. Příprava na akreditaci je dlouhodobý a kontinuální proces. První akreditace proběhla v roce 2008 a následně po každých třech letech ji nemocnice obhajuje.

Číst dál...

Stovky návštěvníků na dni zdraví

Nemocnice Pelhřimov uspořádala úspěšnou akci s názvem Den pro zdraví, která se konala v polovině dubna. Akce, zaměřená na primární prevenci a zdravý životní styl, přilákala do atria hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov, téměř tři stovky návštěvníků.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov má magnetckou rezonanci

Nemocnice Pelhřimov slavnostně otevřela nové pracoviště magnetické rezonance, což znamená významný pokrok v diagnostických možnostech radiodiagnostického oddělení. Nově instalované zařízení, financované z evropského projektu REACT-EU, bylo pořízeno za více než 35 milionů korun a je nejmodernějším přístrojovým vybavením v regionu.

Číst dál...

Den Země s domovem Jeřabina

V pelhřimovském Domově Jeřabina se tento rok rozhodli oslavit Den Země netradičním způsobem. V obchůdku spolu uspořádali speciální setkání, které se stalo prostředkem pro zdůraznění důležitosti ekologických hodnot a ochrany životního prostředí.

Číst dál...

Modernizace a rozvoj domova Jeřabina

Rok 2024 se v Domově Jeřabina Pelhřimov jeví jako období změn a významných investic, které směřují k modernizaci a rozšíření stávajících kapacit. Jádrem těchto snah je komplexní obnova otopného systému v Domově pro seniory Onšov, kde se plánuje instalace nového, efektivnějšího a ekologičtějšího tepelného čerpadla.

Číst dál...

REKLAMA