OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: EASI CUP 2022 se nesl v duchu dobré nálady a skvělých fotbalových výkonů

Dobrá nálada a skvělé fotbalové výkony. Tak vypadal 18. ročník fotbalového turnaje pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním EASI CUP 2022, který pořádal FOKUS Vysočina v Pelhřimově. Celkovým vítězem se stal anglickým tým Minds United FC. Nejlepším českým týmem byl pražský Baobab. Domácí Highlandeři skončili na 8. místě. Oslavy završil Jaroslav Břeský alias Freddie Mercury, exhibiční zápas SIGITEAMu a zpěvák Pavel Callta.

Číst dál...

Zemřel bývalý starosta Pelhřimova František Kučera (ČSSD)

V pátek náhle zemřel bývalý starosta Pelhřimova František Kučera. Po odchodu z funkce starosty pracoval dál jako ředitel Městských lesů v Pelhřimově. Minulý týden se vedení radnice pokusilo prosadit změny v zakladatelských listinách městské společnosti, které by vedly k jeho odvolání. Změnu ale v zastupitelstvu zastavila opozice. Radní následně toto úterý Františka Kučeru z pozice jednatele odvolali bez udání důvodu na valné hromadě v bodu různé.

Číst dál...

Miroslava Časarová zazpívá pod širým nebem v Pelhřimově

Na slavnostní vernisáži „Zase spolu 2020“, do které mohli přispět profesionálové i amatéři svými fotografiemi a výkresy zazpívá ve čtvrtek 30. července 2020 ve 14 hodin na pelhřimovském náměstí operní pěvkyně Miroslava Časarová. Podpoří tak celý tento mezigenerační projekt Family Pointu Pelhřimov, který má zdůraznit hodnotu mezigeneračního setkávání, obzvlášť v uplynulé i této době. 

Číst dál...

Třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově. Po nelehké době přišlo milé shledání a veselé poměření sil ve sportovně společenských disciplínách mezi čtyřmi týmy. Vše proběhlo za dobré nálady a všichni si užili pohodové odpoledne v pelhřimovských sadech.

Číst dál...

REKLAMA