Mediální konzultant

Náplň pracovní pozice:

Vyhledává klienty pro reklamní a inzertní služby zpravodajského portálu a dalších produktů pHmedia Czech Republic s.r.o. Pozice nabízí příjem odpovídající Vaší invenci a pracovitosti s dobrými nápady. Pozice je vhodná pro uchazeče kteří nemají rádi stereotyp, rádi jednají s lidmi, jsou samostatní a kreativní.

Hlavní zodpovědnosti a dovednosti:

vyhledávání nových obchodních příležitostí a aktivit pro produkty pHmedia Czech Republic s.r.o.
příprava a zpracování obchodních nabídek a péče o stávající klienty
příprava obchodních smluv
prodej reklamního prostoru v mediálních projektech pHmedia
 Czech Republic s.r.o.
komunikace se smluvními partnery

Požadujeme:

    * VŠ, SŠ vzdělání
    Kreativní přístup
    Flexibilitu
    Skvělé komunikační schopnosti prodejní nebo obchodní praxi (není podmínkou)
    schopnost týmové práce
    Řidičský průkaz B
    Práce na PC

Nabízíme:

    Práci na ŽL, autorskou smlouvu nebo HPP
    Samostatnou práci v mladém kolektivu
    Příjemné a zajímavé pracovní prostředí
    Mzdové ohodnocení odpovídající výkonu