REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

tiskovka_ddl_1Na český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O NOVINCE DESIGN CONCEPT!

 

REKLAMA

 

 

Novinku interiérového designu představil autor know-how a dekorů designérské studio DIVAN DESIGN, výrobce lamino desek DDL Lukavec a výrobce nábytku společnost PROFIL NÁBYTEK, která DESIGN CONCEPT již použila u několika svých realizací interiérů.

obrazek_2
DESIGN CONCEPT nabízí nejen architektům a designérům, ale i koncovým zákazníkům při utváření interiérů a jejich návrhů nepřeberné množství možností jemných variací barev a motivů dekorů, které se nemusejí opakovat v celé ploše desky, možnost napojení motivů dekorů do šířky (po 2700 mm) a do výšky (po 1800 mm).

tiskovka_ddl_2
Designéři, architekti a výrobci nábytku tak získávají jedinečnou možnost odlišit se vlastním dekorem. DESIGN CONCEPT přináší do světa českých interiérů možnosti propojení designu celého interiéru s nábytkem, který má jedinečný dekor, doplnění interiéru materiály ve stejném dekoru - tapety, čalounění, lůžkoviny, a to vše s možností objednání již od 1m2. DESIGN CONCEPT nabízí prostor pro unikátní symbiózu mezi architekty a výrobci nábytku. Vhodný výběr designu použitých dekorů tak nabízí při realizaci interiérů nejen moderní a nadčasovou možnost oživění interiéru, ale i jistou přidanou hodnotu realizace. Konkrétním příkladem je již realizované řešení interiérů Léčebny Opařany.

 

 

Možnosti nového produktu vystihují hlavní myšleny DESIGN CONCEPTU:

  • NECHTE SE INSPIROVAT
  • DOPŘEJTE SI JEDINEČNÝ KUS NÁBYTKU
  • OŽIVTE SVŮJ INTERIÉR ORIGINÁLEM
  • KOCHEJTE SE DEKOREM VYTVOŘENÝM JEN PRO VÁS
  • POCHLUBTE SE SVÝM VLASTNÍM NÁVRHEM
REKLAMA