REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

exit112_ikonaV centru České republiky, na polovině cesty mezi Prahou a Brnem u sjezdu z dálnice D1 na 112 kilometru - směr Havlíčkův Brod, bylo ve středu 1.12.2010 slavnostně otevřeno centrum interiérového designu a showroom bytového vybavení pod obchodní značkou EXIT 112.

Po slavnostním přivítání moderátorem Pavlem Bláhou a úvodním klavírním sólu Miroslava Sekery promluvil generální ředitel zakladatelské Lesní společnosti Ledeč nad Sázavou a.s. Ing. Jaroslav Rygl, který více než dvěma stovkám obchodních partnerů a významných hostů představil koncepci projektu EXIT 112. „Na ploše 1250 metrů čtverečních jsou v současné době pro zákazníky připraveny praktické a zároveň esteticky zajímavé návrhy na komplexní vybavení bytových i komerčních interiérů. Základním obsahem designového a výstavního centra EXIT 112 je účast světově proslulé značky PETROF, českého výrobce a exportéra sedacího nábytku BÖHM, excelentní řady nábytku firem Jelínek a Jitona. Mezi další významné partnery projektu patří firmy Gumotex, Marinelli, Stardeco, Habitat, Stella - Ateliers, Intersofa a Enozzi. Výstavní prostory jsou však otevřeny i dalším společnostem, které udržují vysokou kvalitu svých výrobků, nebojí se inovativního přístupu a mají zájem o svoji prezentaci novými marketingovými metodami.“

REKLAMA

Architekt Libor Chovanec z projekční firmy OK PLAN ARCHITECTS s.r.o. doplnil: „Návštěva tohoto architektonicky zajímavého centra spojuje příjemné s užitečným. Součástí výstavní plochy je totiž stylově zařízená kavárna se 40 pohodlnými místy, nabídkou kávy nejvyšší kvality, atraktivním sortimentem menšího občerstvení, bezplatným připojením k internetu prostřednictvím WIFI a dětským koutkem s klasickými a i moderními hračkami.“

exit112_1
Ing. Jiří Kozojed, ředitel projektu EXIT 112 konstatoval: „Tento projekt lze výstižně charakterizovat heslem - nasloucháme potřebám našeho zákazníka, snažíme se ho inspirovat a přetváříme jeho představy ve skutečnost. Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové v oblasti výroby a prodeje nábytku i dalšího interiérového vybavení. V rámci výstavního prostoru mají několik pracovních míst vybavených designovým kancelářským nábytkem POLYGON od firmy Profil Nábytek. Věříme, že šíře námi nabízených produktů, spolu s množstvím doplňkových služeb, naplní i ty nejnáročnější potřeby našich zákazníků.“

Jako hlavní hvězda programu slavnostního otevření EXITu 112 vystoupila přední česká mezzosopranistka a sólistka státní opery Praha Andrea Kalivodová.

Po slavnostním křtu zakládací listiny EXITu 112, představil Ing. Jan Petrof unikátní model klavíru Petrof – Sabina, zdobený exotickou perletí novozélandských mušlí Paua, který zůstane v následujících několika měsících součástí výstavní plochy EXITu 112.

exit112_2
V rámci večerního programu kavárny vystoupil také Michal Křižka se svou Latté Show. Příjemná směs slavných melodií v podání klavíristy Petra Voňky, chutné občerstvení, včetně exkluzivní čokolády Kamila Chocolates Františka Hlavy a množství doprovodných akcí dokreslilo příjemnou atmosféru prvního dne zahájení provozu EXIT 112.

EXIT 112 poskytuje komplexní produktový servis včetně poradenství při řešení interiérů.  Využívá k tomu širokou škálu možností od tradiční vysoké kvality sedacích souprav BÖHM, přes moderní audio-vizuální a osvětlovací techniku, interiérové doplňky, excelentní řadu nábytku firem Jitona a Jelínek až k nejkvalitnějším hudebním nástrojům (klavírům a pianinům) a exkluzivnímu nábytku s klavírním leskem od firmy PETROF. EXIT 112 je zároveň jakousi designovou laboratoří, otevřenou experimentální dílnou pro všechny partnery a odběratele firmy BÖHM, která navazuje svojí výrobou přímo na toto centrum. Je zde možno vidět a vyzkoušet široký sortiment produktů, což je služba nejenom obchodním partnerům, ale i jejich zákazníkům. Firma Böhm spolupracující s domácími i zahraničními designéry, v rámci AČN, Klastru českých nábytkářů a cechu čalouníků představuje na tomto showroomu i svoji vizi leadera na českém trhu se sedacími soupravami. EXIT 112 poskytuje i široký rejstřík doplňkových služeb souvisejících s vybavením interiérů a bytovým designem. Cílem projektu EXIT 112 je poskytovat zákazníkům od vstupu do tohoto centra až k odborné dodávce zboží řetězec příjemných zážitků, na jejichž konci bude zcela spokojený zákazník. Projekt Exit 112 pracuje na bázi soudobého brand marketingu a systematicky posiluje hodnotu obchodních značek svých partnerů.

REKLAMA