REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H pořádal třetí ročník seniorské mini-olympiády v Pelhřimově. Po nelehké době přišlo milé shledání a veselé poměření sil ve sportovně společenských disciplínách mezi čtyřmi týmy. Vše proběhlo za dobré nálady a všichni si užili pohodové odpoledne v pelhřimovských sadech.

 

REKLAMA

hodinah senior olympiada

Foto zdroj: Hodina H

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H sestavil celkem 4 týmy: Seňoritas, Květinky, Sedmikrásky a Kamélie. Ostatní z řad návštěvníků Seniorpointu přišli fandit a užít si společné chvilky za nádherného počasí venku. Šipky, kuželky, hod na pyramidu z plechovek, slalom, stavění pyramidy z papírových kelímků, házení polštářků na určité místo a zapamatování si předmětů, které vidíte po limitovaný čas, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v co nejkratším čase.

Hned po splnění jednotlivých disciplín organizátoři počítali, sčítali, vyhodnocovali a jednotlivé týmy se zatím fotily a měly čas na povídání a trochu odpočinku. Poté došlo k vyhlášení výsledků, kdy byly oceněny všechny zúčastněné týmy. Diplomy, medaile, dorty a ceny předali zástupci Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H a zahraniční dobrovolníci v rámci Evropského sboru solidarity v Hodině H.První místo obsadil tým „Seňoritas“ a nejlepším jednotlivcem se stala paní Vichrová.

Akce se i letos všem moc líbila. Všichni si užili krásné počasí, nádherné prostředí pelhřimovských městských sadů, milou atmosféru, výborné dorty a kávu a pak se podívali na taneční besídku tanečního klubu Hodina H. Na tvářích všech soutěžících, přihlížejících i dobrovolníků zářily úsměvy a bylo možné vnímat radost z toho, že se zase všichni společně sešli.

REKLAMA